Architect

İZYAP İnşaat

Bizi Tanıyın

İZYAP inşaat A.Ş.  2005 yılından günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. İZYAP özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla İZYAP İnşaat A.Ş., pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci İZYAP İnşaat A.Ş.’in değişmez ilkeleri arasında.Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önem veriyoruz. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz.

0

Tamamlanan Proje

0

Yeni Proje

0

Mutlu Aile

0

İzyap Ailesi

İZYAP İNŞAAT

Vizyonumuz

Bölgemiz de yaptığımız profesyonel analizler ile beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, uygun projeler ile hayata geçirmektir. Gelişmekte olan teknojiyi sıkı takip ederek gelecekte yapacağımız projelerimize uyarlamak geçmişten geleceğe yarının büyüklerine İZ bırakan konutlar bırakmaktır. Güven Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak. Kalite Her İZYAP inşaat projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. İZYAP standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. Mükemmellik İZYAP bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir.

İZYAP İNŞAAT

Misyonumuz

Geleceğe giden yolda; tecrübelerimizden güç ve ders alarak, kültürel değerlerimize bağlı, insani değerlere sahip çıkarak başarıya gideceğimize inanıyoruz. İnşaat sektöründe yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren İZYAP ‘nin misyonu ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini göz ardı etmeden planladığımız projeleri hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

 

İZYAP İNŞAAT

Hedeflerimiz

Ana hedefi  ürettiği projeler de kullanıcısına kazanç ve konfor sağlamak, kalite standartlarında birinci sırada yer almak, insan odaklı projelerde İZ bırakmak. “Sıfır Hata” politikası İZYAP için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir. Uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her daim en iyisini, en gelişmiş teknolojiyi size ve sevdiklerinize sunarak huzurlu ‘’ yeni bir yaşam ‘’ alanları üretmektir.

EKİBİMİZ

Yönetim Kurulumuz

Nebi İzsiz

Yönetim Kurulu Başkanı

Hikmet İzsiz

Yönetim Kurulu Üyesi

Ramazan İzsiz

Yönetim Kurulu Üyesi